HAKKIMIZDA

Merry Concept, 2018 yılında mutlu evlerin, mutlu yaşamlara dönüşeceğinden ilham alarak, sizlerin hayatında mutlu izler bırakmak amacıyla kuruldu. 

 

Aynı zamanda ilhamını doğadan alan Merry Concept, ahşaba sevgisini veren, doğanın ona verdikleriyle sizin hayal gücünüz arasında bağ kurarak yaşam alanlarınızı büyüklü küçüklü parçalarla güzelleştirmenin peşinde bir marka.

 

Merry Concept, evlerinize, iş yerlerinize, sevdiklerinizin yaşam alanlarına, bünyesindeki mimarlarla ve kurucusu olan Merve Kavaklı’nın yıllardan gelen zevkli gözü ve yetenekleriyle A’dan Z’ye sihirli dokunuşlar yapıyor.

 

Erenköy’de bulunan ufak, sevimli, girdiğinizde kendinizi sıcacık bir yuvada hissettiren dükkanında doğanın bize sunduklarından fazlasını bulmanız, Burada hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu edecek detaylarla karşılaşmanız mümkün.

 

Kişiye özel tasarımlar konusunda da uzmanlaşmış olan Merry Concept;

 

Sizlerin görüp de tam da böyle bir yaşam alanı hayal ediyorum, bu evimi çok güzelleştirir, apayrı bir ruh katar dediğiniz her parçayı, sizlerle uzun uzun sohbetler ve kahve eşliğinde konuşup, düşünerek hayallerinizi hayata geçirmenize ortak oluyor.